Tvorba vizitek online a zdarma opět funguje!

Po krátké odmlce, kdy jsem se přestěhoval na doménu janvaclavik.cz jsem nějakým nedopatřením smazal z bývalých stránek program na tvorbu vizitek – Vizitky 1.7..

Nyní jsem ho uploadnul zpět na web – http://janvaclavik.cz/vizitky. Takže pro zájemce o tvorbu vizitek online a zdarma je opět plně k dispozici.

A ještě něco navíc se dozvíte uvnitř článku 🙂

 

Rozhodl jsem se také, že až najdu trochu času ve svém nabitém programu, tak udělám revoluční verzi 2.0, kde bude důraz na lepší kompatilitu s prohlížeči. Nyní funguje především v prohlížeči Opera.

Další změnou bude také, jak už zvykem býva, celý layout. Když jsem Vizitky 1.7 dnes uploadoval, zhrozil jsem se nad celkovým designem. No ale co.. však mi bylo 15. 😀 Jó to byly časy – nebo spíš to byl ještě čas 🙂

Jan Václavík
Jan Václavík
Vystudoval jsem ČVUT FIT a pracuji v Productboard jako Software engineer. Kromě toho občas přednáším o programování, baví mě cestovat do neznámých krajin, lézt po horách a občas o tom píšu na tento blog. Na Twitteru mě najdete jako @janvaclavik.

2 komentáře

  1. Rád bych se zeptal jak vložit obrázet, aby to fungovalo. Dostal jsem ho na místo kam potřebuji, ale nezobrazuje se mi ani při náhledu před tiskem. Je ve formátu jpg.

  2. Dobrý večer. pane Vaclavík nemohu se připojit k tatabazi na tvorbu vyzitek, s vaší starší verzi jsem byl velice spokojen, můžete mě prosím poradit co mam udělat ??moc děkují za odpověd Jiří

Odeslat komentář